Hlubocké Princezny - Řád Princezen

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou

Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou
Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou » Řád Princezen
 

Řád Princezen

0. Kladu na srdce všem mažoretkám a rodičům, že nikdo není dokonalý. Nikdo nebude hodnotit jiné dítě než to své. Věřte, kdybyste chtěli, na každé dítě najdu vždy nějakou chybu, které udělalo při vystoupení(víte že se je vždy snažím všechny pochválit, aby měly z vystoupení radost). Nikdo si nedovolí pomlouvat děti jiných rodičů na veřejnosti, facebooku, před svými dětmi. Uvědomte si, že děti jsou citlivé bytosti, které berou kritiku velice vážně a myslím, že žádnému rodiči nenáleží hodnotit výkony cizí dětí. Pokud má někdo právo hodnotit výkony dětí, tak jsem to já, nikdo jiný. Každý rodič si hledí svého dítěte, snaží se mu pomoci při tréninku doma, při přípravě, každý rodič své dítě podporuje a dostatečně ho motivuje k jeho práci. JESTLI SE JEŠTĚ NĚKDY DOZVÍM, ŽE NĚKDO POMLOUVÁ CIZÍ DĚTI, UKAZUJE NA CHYBY OSTATNÍCH DĚTÍ, BUDU TENTO PŘESTUPEK ŘEŠIT VYŘAZENÍM Z TÝMU. UVĚDOMTE SI, JAK BY VÁM TO BYLO PŘÍJEMNÉ, KDYBYSTE SE DOZVĚDĚLI, ŽE NĚKDO POMLOUVÁ VAŠE DÍTĚ. NECHTE DĚTI BÝT DĚTMI. KAŽDÝ MÁ NĚJAKÉ SVÉ MOŽNOSTI. NENÁLEŽÍ VÁM HODNOCENÍ JINÝCH. POKUD VAŠE DÍTĚ CHODÍ DO KROUŽKU JIŽ NĚKOLIK LET, NEMŮŽETE CHTÍT STEJNÉ VÝSLEDKY OD DÍTĚTE, KTERÉ PŘIŠLO PŘED MĚSÍCEM. I DĚTI KTERÉ JSOU V KROUŽKU CHVÍLI, JISTĚ DĚLAJÍ VŠE PRO TO, ABY SE VŠE NAUČILY. JEDNO PRO VŽDY JSME TÝM, TÝM MUSÍ DRŽET PŘI SOBĚ A NE SE NAVZÁJEM SHAZOVAT. PAK KOLEKTIV NEMŮŽE ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ FUNGOVAT!!!! PROSÍM VEZMĚTE SI TO K SRDCI, VYSVĚTLETE TO SVÝM DĚTEM, PŘÍBUZNÝM A HLAVNĚ SI TO UVĚDOMTE SAMI. VĚŘTE, ŽE SE VŽDY VŠE DOZVÍM. POKUD MÁ DÍTĚ POCIT, ŽE V KROUŽKU NENÍ ŽÁDÁNO, BERU TO JAKO OSOBNÍ PROHRU A VÁŽNĚ MĚ TO TRÁPÍ. VŠECHNY DĚTI JSOU SI ROVNY!!!!! DĚTI MUSÍ KROUŽEK HLAVNĚ BAVIT, TO JE MÝM CÍLEM!!!!


1. Všechny mažoretky jsou považovány za tým, nezáleží na věku, nezáleží na skupině, všechny mažoretky musí držet při sobě, navzájem se podporovat, nepomlouvat se navzájem, nezávidět si, radovat se z úspěchů svých kamarádek z řad mažoretek. Pokud se dozvím nějaké nehezké věci, budu řešit tento přestupek proti řádu vyřazením z týmu.

Vystoupení:
2. Při vystoupení žádná mažoretka nebude mít nikde viditelně piercing. To znamená před vystoupením piercingy vyndávat. Z nosu, brady, popřípadě pupíku nebo pokud máte více dírek v uších, tak nosit jen nenápadné náušničky. Pokud budou nakoupeny stejné náušnice, mají mažoretky povinnost nosit na vystoupení stejné. To samé platí pro tetování. Netoleruje se tetování na rameni, krku, nohou. Mažoretka s viditelným tetováním vystupovat veřejně nebude.

3. Pokud si mažoretka vytvoří na těle nějakou malbu propiskou nebo fixou, před vystoupením musí malůvku umýt. Před vystoupením sundáme všechny velké řetízky z krku a velké náušnice, díky kterým bychom mohli přijít k úrazu.

4. Při vystoupení se nikdy nežvýká!!!!!

5. Na vystoupení přicházíte včas, nejlépe 5 minut před dohodnutým srazem. Vždy pečlivě oblečené, učesaný účes, který je dohodnutý, buď hezký culík, nebo pěkně zapletený cop či drdol. Gumička je vždy červená, kapitánská bílá. Šaty nikdy nesmí být zmačkané, poničení nebo špinavé. Nikdy nezapomeňte žádný kus kostýmu(šaty, kozačky, střevíčky, návleky, kloboučky ) Na kloboučkách jsou vždy pírka v barvě kloboučku, na červených jsou červená pírka, na bílých jsou bílá pírka. Netoleruji černá nebo odřená pírka. Kozačky: udržujte je v čistotě, bez dosahu domácích zvířat. Po každém vystoupení necháte kozačky vyschnout a budete je skladovat zavázané a neohnuté, buďto v leže nebo ve stoje, aby nebyly zlomené. Cvoky rády reznou, takže pokaždé kozačky musí vyschnout, ať nemáte cvoky zrezlé a od nich obarvené tkaničky. Pokud jsou tkaničky špinavé, všichni mají povinnost je prát, aby pokaždé na vystoupení byly zářivě bílé. V případě potřeby je možné zakoupit nové. Na každé vystoupení nosit bílé kalhotky, pokud není horko a máme silonky, tak jedny bílé kalhotky pod silonky a druhé na silonky. Kalhotky budou klasické bez jakéhokoliv vzoru.

6. Při každém vystoupení se všechny mažoretky chovají slušně, nikde nekřičí, neříkají sprostá slova, nekomentujeme žádnou situaci kolem místa vystoupení(že to tam smrdí a podobně) Všechny mažoretky se drží při sobě, neběhají po místě konání! Za jakékoliv občerstvení nebo malé dárečky hezky poděkujeme, na všechny se usmíváme, na nikoho nic neukazujeme. Při vystoupením samém se všechny mažoretky hezky usmívají na diváky(viditelné zuby) nemračíme se, nekoukáme do stropu, pokud upadne hůlka, rychle ji zvedneme, usmějeme se a jedeme dál. Zvedáme kolínka, pochodujeme na levou nohu, hůlka je zapřená, držíme řady, snažíme se na 100%.

SMS
7. Sms ode mě mají největší prioritu. Pokud v sms žádám odpověď, prosím pošlete mi ji okamžitě, někdy potřebuji rozhodnout během pár minut. Nikdy sms ode mě nemažte dřív než akce proběhne, většinou jsou v smskách nejdůležitější informace. Pomatujte, že když píšu informační sms, píšu jich 100, takže pokud se mě druhý den zeptáte na něco co v té smsce bylo a vy jste si jí smazali, takže nevíte, musím opět ťukat do mobilu. Kdyby mi takhle napsal každý z těch 100 lidí, tak nedělám nic jiného než odepisuji na sms. Pokud si jí smažete, podívejte se ještě na stránky, jestli není nějaké info na stránkách nebo na informačním lístečku. Pokud se i přes to musíte zeptat, raději volejte, ušetříte mi tak spoustu času.Omluvenky
8. Omluvenky přijímám jedině telefonicky nebo smskou. Nikdy nebudu tolerovat omluvenky poslané z internetu(mnohdy nepodepsané), z facebooku ani z chatu na našich stránkách. Mobil mám u sebe většinou pořád, ale na internet se podívat nemusím. Omluvenky z vystoupení hlaste pokud možno víkend před vystoupením, ať se může sestava upravit bez chybějících děvčat. Pokud onemocníte posílejte omluvenky pár nejdéle pár hodin před vystoupením, abychom na vás na místě nečekali. Omluvenky z tréninku den předem!!! Pokud se mi sejde více omluvenek můžu ještě den předem trénink zrušit, když mi přijdou ráno nebo během tréninku, tak už je to zbytečné.

Informační lístečky
9. Pokud dostanete lístečky s informacemi o vystoupení či nějakými změnami v provozu, lísteček si vystavte na viditelném místě a na nic co je na něm napsáno nezapomeňte. Vždycky, když se chcete na něco zeptat a napsat mi sms, zkuste si nejdřív přečíst lísteček jestli tam informace o vašem problému není.

Tréninky
10. Každá mažoretka je povinna dorazit na trénink nejméně 5 minut před začátkem. Na trénink si přinese vše, co je potřeba, tzn. Hůlku, přezůvky, pití. Pokud jsme domluveni na nějakých dalších věcech, nezapomenout na ně. V zimní sezóně nosí Princezny na trénink normální hůlku i světelná hůlku!!Na trénink chodí mažoretky v oblečení, které jim dovoluje neomezený pohyb, tzn.žádné úzké sukně ani kalhoty ve kterých se nedají zvedat kolena a podobně.

Platby za kroužek
11. Platby budu přijímat jedině půlročně nebo ročně. Pokud jste v daném pololetí nemocní, platba se nevrací. Stálé mažoretky platí v září na celý půlrok nebo rok. Dále pak v lednu. Průběžně přicházející mažoretky platí každý započatý měsíc, vždy nejméně do konce pololetí.

Cena kroužku:
1 dítě v rodině 300Kč / měsíc (pololetí 1500Kč)
2 děti v rodině 250Kč / měsíc (pololetí 1250Kč / dítě)
3 děti v rodině 200 Kč / měsíc (pololetí 1000 Kč / dítě)
Andílci 150Kč / měsíc (pololetí 750Kč)Kostým
12. Kostým a další potřebné vybavení je majetkem trenérky Terezy Kadlecové, proto máte kostým pouze půjčený na dobu, kdy kroužek navštěvujete. Při odchodu z kroužku je nutné všechny věci, které byly zapůjčeny, neprodleně vrátit v neporušeném stavu. Pokud dojde během navštěvování kroužku ke ztrátě nějaké části kostýmu, mažoretka nebo rodič je povinen nahradit škodu v plné výši pořizovací ceny. Pokud dojde k poškození kostýmu(spálení žehličkou, obarvení v důsledku nešetrného praní, roztržení atd.), je mažoretka nebo rodič povinen nechat kostým na vlastní náklady opravit. Perte šetrně, nejlépe na studeno, v žádném případě nedávejte kostýmy do pračky. Pokud si nejste jistí, zkuste využít čistírnu. Materiály jsou většinou tištěné, které se snadnou odřou, je třeba být opravdu opatrný.
Kozačky je třeba udržovat čisté a pokud možno v rovné poloze, zašněrované. Schumlané v tašce se velmi ničí kůže. Po každém vystoupení je třeba nechat kozačky vyschnout, vlivem propocení a vlhkosti reznou cvoky a nechávají rez na jazyku bot a reznou i tkaničky.


Porušování řádu
13. Jakékoliv porušení řádu nebo časté nedodržování kázně či nepečlivá příprava na vystoupení se bude řešit vyřazením z kroužku. Vedoucí souboru Tereza Skleničková si vyhrazuje právo položky řádku kdykoliv změnit.