Hlubocké Princezny - O nás

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou

Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou
Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou » O nás
 

Z historie

Založení mažororetek je datováno k 1.květnu 2003 a od té doby máme za sebou mnoho vystoupení. V původní skupině bylo 13 děvčat převážně z Hluboké nad Vltavou. Cvičení probíhalo pod širým nebem, na silnici. Scházely jsme se v sobotu dopoledne a trénovaly jsme asi necelé 3 měsíce na naše první vystoupení. V září 2003 jsme se přidaly k TJ Sokol Hluboká nad Vltavou a díky tomu jsme mohly využívat místní sokolovnu. Tak tomu bylo až do roku 2011, kdy bylo založeno samostatné občanské sdružení. Během našeho působení jsme vystřídaly spoustu kostýmů.
S příchodem nových členů se mažoretky rozdělily na dvě...

...zobrazit celý článek

 

Současnost

Aktuálně mažoretky působí v Chrášťanech u Týna, kam se přestěhovala trenérka Terka.
Zde se zakládá nový tým malých nadějných tanečnic.

Zároveň stále trénuje trojice původních mažoretek, které trénují již 11let a které připravují solová vystoupení. Tančí pro radost z pohybu a krásu tohoto sportu.