Hlubocké Princezny - O nás

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou

Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou
Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou » O nás
 

Z historie

Založení mažororetek je datováno k 1.květnu 2003 a od té doby máme za sebou mnoho vystoupení. V původní skupině bylo 13 děvčat převážně z Hluboké nad Vltavou. Cvičení probíhalo pod širým nebem, na silnici. Scházely jsme se v sobotu dopoledne a trénovaly jsme asi necelé 3 měsíce na naše první vystoupení. V září 2003 jsme se přidaly k TJ Sokol Hluboká nad Vltavou a díky tomu jsme mohly využívat místní sokolovnu. Tak tomu bylo až do roku 2011, kdy bylo založeno samostatné občanské sdružení. Během našeho působení jsme vystřídaly spoustu kostýmů.
S příchodem nových členů se mažoretky rozdělily na dvě...

...zobrazit celý článek

 

Současnost

Mažoretky jsou součástí občanského sdružení s názvem Volnočasové aktivity Hopihop o.s., které bylo založeno 2. 8. 2011.

Na Hluboké je v současné době 6 skupin mažoretek. Pidipricnezničky jsou nejmladší dětičky od 3-6ti let. V této skupině je historicky první chlapeček mažoreťák Vašík. Miniprincezničky jsou holčičky ve věku 7-10let, od roku 2010 získaly několik medailí. Juniorskou skupinou jsou Princezničky, jsou ve věku od 10-13 let a jejich píle a snaha též není k přehlédnutí.
Seniorskou skupinu děvčat mezi 12-20 lety tvoří skupina Hlubocké Princezny. Tuto skupinu tvoří děvčata, která mají za sebou již dlouhou mažoretkovou kariéru.

...zobrazit celý článek