Hlubocké Princezny - Nabídka

Hlubocké Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou

Princezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad VltavouPrincezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou
Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou » Nabídka
 

Moderní skladby

Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou - Moderní skladbyNaše skupiny každý rok připravují nejméně dvě nové moderní skladby.
Pidiprincezničky, Miniprincezničky, Princezničky, Princezny i Andílci se vám rádi představí se svými výkony. Zpestřujeme slavnosti, plesy, dětské akce, ale také jezdíme s programem do domova důchodců nebo na charitativní akce.

 

Dechové skladby

Princezny - mažoretky z Hluboké nad Vltavou - Dechové skladbySamozřejmě v našem repertoáru jsou také skladby dechové, dokážeme připravit program na jakoukoliv dechovou skladbu, například Škoda lásky, Zůstaň tu s námi, Muziky Muziky, Vjezd Gladiátorů, Fanfárový pochod, Semper Avanti... Rády se zúčastníme oslav města, dechovkových festivalů, promo akcí, průvodů a oslav města či plesu nebo zábavy.